Zasady obowiązujące na terenie Domu Wczasowego w związku z pandemią COVID-10

Szanowni Goście,
Najwyższym naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo Gości oraz pracowników Domu Wczasowego Stenka, dlatego chcielibyśmy zapoznać Was z naszymi działaniami w związku z pandemią COVID 19. Zasady te obowiązują na dzień dzisiejszy, prosimy, aby mieć na uwadze, że mogą one się zmienić do czasu Państwa przyjazdu.

  1. Prosimy, aby mieli Państwo swoją maseczkę i poruszali się w niej w przestrzeniach wspólnych przy równoczesnym zachowaniu 2m odległości od innych Gości oraz personelu hotelu. Jeśli nie posiadają Państwo maseczki można ją zakupić w naszej recepcji.
  2. Płyny do dezynfekcji rąk dla naszych Gości są ogólnodostępne przy głównych wejściach do obiektu, w recepcji/restauracji.
  3. Na terenie obiektu przebywają tylko zakwaterowani goście i pracownicy Domu Wczasowego.
  4. Obiekt jest dezynfekowany i sprzątany z wzmożoną częstotliwością. Regularnie dezynfekowane są powierzchnie dotykowe (klamki, włączniki światła, blat barowy , poręcze, uchwyty) oraz toaleta wspólna .
  5. Zewnętrzna wanna spa jest wyłączona z użytkowania wg. zarządzenia Ministra Zdrowia.
  6. Standardowe wyposażenie pokoi (zestaw do parzenia kawy lub herbaty, pilot do telewizora, czajnik), wszystkie powierzchnie są dezynfekowane ze zwiększoną starannością.
  7. Każdy pokój hotelowy jest gruntownie sprzątany, dezynfekowany i wietrzony.
  8. Posiłki serwowane są wyłącznie w ramach bezpłatnej usługi room service z zachowaniem najwyższego reżimu sanitarnego.
  9. Nasz personel przed przystąpieniem do pracy poddawany jest pomiarowi temperatury, a stosując się do zalecanych zasad bezpieczeństwa, wykonuje swoją pracę w rękawiczkach oraz maseczce ochronnej. Prosimy o wyrozumiałość oraz poszanowanie powyższych zasad. Dziękujemy Personel Domu wczasowego Stenka.